ثبت هوای ناسالم در چندین ایالت مالزی

توریست مالزی – کیفیت هوا در لارکین جوهور و نیلای نگری سمبیلان با ثبت شاخص آلاینده هوا (API) به ترتیب ۱۵۶ و ۱۳۶ در هر دو منطقه در ساعت...
توریست مالزی – کیفیت هوا در لارکین جوهور و نیلای نگری سمبیلان با ثبت شاخص آلاینده هوا (API) به ترتیب ۱۵۶ و ۱۳۶ در هر دو منطقه در ساعت ۱ بعد از ظهر یکشنبه (اول اکتبر) در حال بدتر شدن است.

به گزارش استار، به گفته دپارتمان محیط‌زیست، لارکین یکی از مناطقی است که بدترین آسیب را دیده است و API از ساعت ۹ صبح افزایش یافته است. سایر مناطق با کیفیت هوای ناسالم عبارتند از پورت دیکسون در نگری سمبیلان (۱۲۸)، باتو پاهات در جوهور (۱۰۴)، بوکیت رامبای در ملاکا (۱۳۴) و سبرانگ جایا در پنانگ (۱۰۷). چندین منطقه در جوهور نیز API بیش از ۹۰ را ثبت کرده اند. کیفیت هوای اکثر ایالت های شبه جزیره متوسط است اما بسیاری از آنها API زیر آستانه ناسالم دارند. کیفیت هوا در صباح و ساراواک به طور کلی خوب است و برخی از مناطق API متوسطی را ثبت کرده اند.

کشورهای آسه‌آن سطح هشدار خود را در مورد خطر مه فرامرزی به سطح ۲ افزایش داده‌اند، به طوری که بسیاری از کشورها به دلیل دود ناشی از آتش‌سوزی جنگل کالیمانتان در اندونزی، خود را برای میزان آلودگی بالا آماده کرده‌اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 + یازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!