طب سنتی چینی کاپینگ تراپی(Cupping Therapy)

توریست مالزی- ماساژ و کاپینگ عمیق طب سنتی از درمان های بسیار قدیمی چینی است. این درمان با استفاده از جام های مخصوص و گرما انجام می شود که...
توریست مالزی- ماساژ و کاپینگ عمیق طب سنتی از درمان های بسیار قدیمی چینی است. این درمان با استفاده از جام های مخصوص و گرما انجام می شود که یک روش باستانی برای ایجاد تراکم موضعی است.
هنگامی که فنجان به مدت چند دقیقه روی پوست قرار می گیرد، باعث جمع شدن خون در یک مرکز می شود. این طب مکمل، جایگزین درمانی است که بیشتر به عنوان وسیله ای برای باز کردن مریدین ها (Meridians) یا مراکز اصلی انرژی بدن استفاده می شود. مریدین ها لوله هایی در بدن هستند که از طریق آن انرژی به هر قسمت از بدن و از طریق هر عضو و بافت جریان می یابد. در قسمت پشت پنج مریدین وجود دارد که وقتی باز می شوند، انرژی را تسریع می کنند و تمام بدن را پوشش می دهند. روش کاپینگ تراپی یا بادکش بوسیله جام یکی از بهترین روش ها برای باز کردن مریدین ها در بدن است.
این روش درمانی همچنین در حدود ۴ اینچ در بافت بدن تاثیر می گذارد وباعث آزاد شدن سموم، فعال شدن سیستم لنفاوی، برطرف شدن مشکلات روده بزرگ، کمک به فعال کردن و پاک کردن رگ ها، شریان ها و مویرگ ها، فعال کردن کشسانی پوست و بهبود رگ های واریسی می شود. کاپینگ بهترین ماساژدرمانی عمیق بافت پوستی بدن است. این تکنیک درمانی بسیار مفید و امن است.
درمان کاپینگ به طور کلی برای درمان بیماری های تنفسی مانند برونشیت، آسم، احتقان، اختلالات دستگاه گوارش، آرتریت، مشکلات مفصلی و درد عضلانی استفاده می شود.
یکی از مراکز بسیار عالی برای این درمان تخصصی مرکز کاپینگ پتالینگ جایا در پوسات پرنیاگان پلانگی سنترال (Pusat Perniagaan Pelangi Sentral) است.
لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره های +۶۰۳-۷۷۲۷-۲۷۲۵ /۰۱۷-۳۳۷۹۲۷۰ تماس بگیرید.

Contact: +603-7727-2725 /017-3379270
Address: PS 1-8 Pusat Perniagaan Pelangi Sentral, PJU 6 Persiaran Surian ,Pelangi Damansara, 47800 Petaling Jaya Selangor, Malaysia.


پاسخی ارسال کنید

*

*

2 × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!