فریزر هیل (Fraser’s Hills)

توریست مالزی- تپه فریزر یکی از زیباترین مکان های تفریحی کوهستانی مالزی است که در میان کوه های پهانگ (Pahang) واقع شده است و در فاصله دو ساعته از...
توریست مالزی- تپه فریزر یکی از زیباترین مکان های تفریحی کوهستانی مالزی است که در میان کوه های پهانگ (Pahang) واقع شده است و در فاصله دو ساعته از کوالالامپور قرار دارد.

فریزر هیل بسیار مناسب برای تعطیلات آخر هفته است. توجه داشته باشید اکثر هتل ها در طول تعطیلات رسمی و طولانی تر به دلیل  نزدیکی به کوالالامپور کاملا رزرو می شوند. همچنین این مکان یکی از مقاصد ورزشکاران حرفه ایست، دوستانی که با دوچرخه و یا پیاده مسیر را طی می کنند.

به دلیل محدودیت فضا، تنها چند مکان برای اقامت وجود دارد. یکی از زیباترین مکان ها سیلور پارک فریزر (Silverpar Fraser) است که در بالای تپه قرار دارد. تی ام ریسورت فریزر هیلز (TM Resort Fraser’s Hills) یکی دیگر از اقامتگاه های فریزرهیل است که در دو طبقه و تعداد زیادی اتاق متعلق به شرکت ارتباطات تی ام (TM telecommunications company) است.

با اقامت در فریزرهیل، از انرژی بی کران طبیعت و هوای خنک منطقه لذت ببرید، البته توجه داشته باشید که این منطقه بعد ازساعت ۱۰-۱۱ شب، دیگر جنب و جوشی ندارد. (همه مغازه ها بسته خواهد شد.)

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده + 11 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!