موزه دریایی و دریانوردی ملاکا

توریست مالزی – این امکان برای شما وجود دارد تا از طریق سفر دریایی و گشت و گذار در تاریخ دریایی شهر ملاکا از این موزه بازدید کنید. موزه...
توریست مالزی – این امکان برای شما وجود دارد تا از طریق سفر دریایی و گشت و گذار در تاریخ دریایی شهر ملاکا از این موزه بازدید کنید. موزه دریایی دارای سه بخش می باشد ( با به همراه داشتن یک بلیط می توانید از هر سه بخش بازدید کنید.) که لذت بخش ترین و جذاب ترین قسمت این موزه، یک کشتی پرتغالی است که در کناره ساحل ملاکا به گل نشسته است و به صورت مستغرق می باشد. می توانید بر روی عرشه کشتی بروید و از مناظر زیبایی که دارد وجود نهایت لذت و استفاده را ببرید.

این موزه تنها در همین قسمت تمام نمی شود، بلکه ساختمان بعدی نیز جزء ادامه موزه محسوب می شود ( برای یافتن ساختمان بعدی موزه، نشانه ها و تابلوها را دنبال کنید.) این موزه دارای نمایشگاه و آثاری از قایق ها و کشتی های محلی است که شامل یک قایقی است که همانند یک پرنده حکاکی شده است. این موزه همچنین شامل دستگاه ها و ابزارهای دریانوردی نیز می باشد.

در سمت دیگر خیابان، موزه نیروی دریایی قرار گرفته است که دارای آثار نمایشی بسیار مفید و آموزنده است اما برجسته ترین قسمت این موزه اتاقی می باشد که حاوی قایق ها و هلکوپتر ها است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده + شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!