گزارش و تصاویر اختصاصی توریست از دیدار تیم بارسلونا در مالزی

تیم فوتبال بارسلونا با نتیجه 3 بر یک در دیدار دوستانه برابر تیم فوتبال مالزی به پیروزی رسید و به اردوی سه روزه خود در این کشور استوایی خاتمه داد.

تیم فوتبال بارسلونا با نتیجه ۳ بر یک در دیدار دوستانه برابر تیم فوتبال مالزی به پیروزی رسید و به اردوی سه روزه خود در این کشور استوایی خاتمه داد.


همانطور که پیشتر اعلام شده بود تیم فوتبال بارسلونا با حضور ستاره‌های سرشناس خود همچون مسی، ژاوی، اینیستا، پیکه و نیمار پس از اتمام بخش اول تور آسیایی خود در تایلند، این کشور را به مقصد مالزی ترک کرده و در روز هشتم آگوست وارد پایتخت سرزمین استوایی مالزی شدند.


بازیکنان بارسلونا در روز اول و دوم علاوه با برنامه‌هایی که برایشان تدارک دیده شده بود در استادیوم شاه عالم به تمرین پرداختند و عصر روز دوم (۹ آگوست) نیز جلسه تمرینی آنها با حضور تماشاچیان در استادیوم بوکیت جلیل برگزار شد که با اسقبال نه چندان خوب علاقه‌مندان روبرو شد به طوریکه شرکت‌هایی همچون Cimb Bankکه بلیط‌ حضور در این رویداد را در غرفه‌هایی خارج از استادیوم و تحت شرایط خاصی به مشتریان خود می‌دادند، با گذشت دقایقی اقدام به عرضه این بلیط‌ها به صورت رایگان بین مردم کردند.


این جلسه تمرینی در حالی برگزار شد که کیفیت نامناسب چمن ورزشگاه بوکیت جلیل در روز تمرین باعث شد تا مسئولان باشگاه بارسلونا جلسه اضطراری با مسئولان برگزار کننده تشکیل داده و تصمیم بگیرند که بازی دوستانه بین دو تیم را در استادیوم شاه عالم برگزار کنند.


این در حالی است که برگزار کنندگان مسابقه تلاش می‌کردند تا به دلیل نزدیکی ورزشگاه بوکیت جلیل به کوالالامپور و سهولت دسترسی به این ورزشگاه دیدار دوستانه بین بارسلونا و تیم مالزی در بوکیت جلیل برگزار شود و بلیط فروشی و تبلیغات نیز بر مبنی ورزشگاه بوکیت جلیل انجام شده بود.


تغییر ورزشگاه از بوکیت جلیل به شاه عالم به طور گسترده توسط رسانه‌های خبری مالزی به اطلاع عموم مردم رسانده شد.


سرانجام روز و ساعت موعود فرا رسید و در حالی که به رغم تبلیغات گسترده تنها نیمی از ورزشگاه شاه عالم پر شده بود بازیکنان دو تیم در میان تشویق هواداران برای گرم کردن وارد زمین شدند. پس از انجام حرکات کششی و بازی با توپ بازیکنان از زمین خارج شده و دقایقی بعد دو تیم با ترکیبی که مربیان اعلام کرده بودند وارد زمین شدند و این در حالی بود که لیونل مسی، اسطوره فوتبال جهان بر روی نیمکت نشسته بود.


در یک بازی ضعیف و نه چندان جذاب تیم بارسلونا موفق شد تا با نتیجه ۳ بر یک از سد تیم مالزی عبور کند. گل‌های تیم فوتیال بارسلونا توسط فابریگاس (دقیقه ۳۱)، نیمار (دقیقه ۴۲) و پیکه (دقیقه ۷۴) به ثمر رسید و تک گل تیم مالزی نیز توسط امری یحیی (دقیقه ۳۹) وارد دروازه بارسلونا شد.


لیونل مسی به رغم تشویق از سوی هوادارانی که انتظار داشتند این اعجوبه فوتبال دستکم دقایقی پا به توپ شود، تا پایان بازی بر روی نیمکت ذخیره‌ها نشست.مسی، نیمار و پیکه بیش از دیگر بازیکنان مورد تشویق تماشاچیان قرار می‌گرفتند.


در پایان بازی پیکه به عنوان برترین بازیکن زمین انتخاب شد.


گوشه‌هایی از بازی دو تیم بارسلونا و تیم فوتبال مالزی از جمله گل تماشایی پیکه را می‌توانید در فیلم زیر تماشا کنید:پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!