Aldiko

الدیکو برنامه ایست برای آنها که عاشق مطالعه و کتاب هستند.
با گسترش ابزار های دیجیتال، کتاب و دفتر و کاغذ نیز کم کم به دست فراموشی سپرده می شوند. امروزه بسیاری از کتاب ها تنها با فرمت دیجیتال منتشر می شوند و ناشران دیگر دریافته اند که بسیاری از کاربران تنها بر روی ابزار های الکترونیکی خود به مطالعه می پردازند.

داشتن یک کتابخانه دیجیتال از جمله مواردی است که به شما کمک می کند کتاب های خود را سازماندهی کنید و تجربه ای بهتر از مطالعه دیجیتال را به دست آورید. Aldiko یکی از تمیز ترین اپلیکیشن های اندروید است که در زمینه مطالعه PDF می توان پیدا کرد.

صفحه اول این اپلیکیشن نمایی به شکل یک کتابخانه دارد و کلیه کتاب های الکترونیک شما را در داخل خود به نمایش در می آورد. برای اضافه کردن فایل های PDF و یا epub باید از منوی سمت چپ برنامه وارد بخش File شوید و کتاب های مورد نظر را به محیط کتابخانه Import کنید.

Aldiko هنگام مطالعه متون امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. برای مثال به کمک این برنامه می توانید به راحتی صفحات را ورق زنید، روشنایی پس زمینه را مطابق با نور محیط تنظیم نمایید، و همچنین در فایل های epub سایز و رنگ فونت را به همراه فاصله بین خطوط تغییر دهید.

در صورتی که انگشت خود را بر روی کلمه های داخل متن نگه دارید، منوی جدیدی ظاهر می شود که گزینه های متفاوتی را به شما پیشنهاد می دهد. با استفاده از این منو قادر خواهید بود قسمت هایی از کتاب را که دوست دارید را های‌لایت کنید و یا بر روی آن ها یادداشتی را درج نمایید. البته این دو قابلیت در نسخه رایگان برنامه دردسترس نیستند و برای برخوردار شدن از آنان نیاز است تا نسخه Pro برنامه را خریداری نمایید.

مشخصات کلی :

قیمت : رایگان
سازنده : Aldiko Limited
سیستم عامل : اندروید
حجم : ۱۰ مگابایت

برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید:

اندروید

aldiko-book-reader-app-2 aldiko1 aldiko-book-reader-app

برگرفته از سایت دیجیتانو

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده + شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!