BookXcess، REXKL

توریست مالزی – کاوش در BookXcess که با هزارتویی از پیچ و خم‌ها و گوشه‌های مخفی طراحی شده است، قطعاً حس ماجراجویی را در شما برمی‌انگیزاند. به گزارش کی...
توریست مالزی – کاوش در BookXcess که با هزارتویی از پیچ و خم‌ها و گوشه‌های مخفی طراحی شده است، قطعاً حس ماجراجویی را در شما برمی‌انگیزاند.

به گزارش کی ال فودی، هر قفسه‌ حس کنجکاوی را برمی‌انگیزد و هر عطر کاغذی شما را با هیجان شکوفا می‌کند. اینجا بهشت دوستداران کتاب است.همچنین بازدیدکنندگان می‌توانند عکس‌های شگفت‌انگیز اینستاگرام، تیک‌تاک یا فیسبوک از این کتاب‌فروشی منحصربه‌فرد داشته باشند، این کتابخانه شبیه به کتابخانه مشهور Starfield در سئول، کره است.

BookXcess در RexKL طبقه بالایی سینمای قدیمی رکس قرار دارد که دارای صندلی‌های درجه یک و یک اتاق پروژکتور بود. RexKL BookXcess در امتداد Jalan Petaling در منطقه محله چینی کوالالامپور قرار دارد و شش روز در هفته باز است. آنها هر دوشنبه تعطیل هستند و ساعات کاری ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است.

همچنین بخشی از مجموعه my Kuala Lumpur Photowalk که یکی از مکان‌های هیجان‌انگیز برای مردم محلی و بازدیدکنندگان مالزی است. در آن قرار دارد. اگر عکس‌های زیبای یک کتابفروشی در کوالالامپور را در شبکه‌های اجتماعی دیده‌اید، اینجا مکانی است که می‌توانید عکس‌های خود را دریافت کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که در واقع در آنجا کتاب می فروشند و اینجا فقط مکانی برای عکس گرفتن نیست.پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!