Google Play Pass اکنون در مالزی در دسترس است

توریست مالزی – به نظر می رسد گوگل سرویس بازی اشتراک Play Pass خود را به مالزی آورده و آرشیو بزرگی از بازی ها و برنامه های بدون آگهی...
توریست مالزی – به نظر می رسد گوگل سرویس بازی اشتراک Play Pass خود را به مالزی آورده و آرشیو بزرگی از بازی ها و برنامه های بدون آگهی را به دستگاه های اندرویدی ارائه می دهد.

به گزارش استار، این برنامه با قیمت ۱۰.۹۹ RM در ماه یا RM99 سالانه در دسترس است، که بسیار ارزان تر از قیمت آن در ایالات متحده است – ۴.۹۹ دلار آمریکا (حدود ۲۳ RM) ماهانه و ۲۹.۹۹ دلار آمریکا (۱۳۹ RM) در سال.

کسانی که مایلند آن را امتحان کنند، خوشحال خواهند شد که بدانند اشتراک ماه اول به صورت رایگان برای کاربران جدید در دسترس است و عناوینی مانند Final Fantasy VII اصلی، Stardew Valley، Dead Cells، Little Nightmares، و Limbo در این سرویس گنجانده شده است.

برای دریافت ماه اول رایگان، برنامه Google Play را در دستگاه Android باز کنید، روی نماد تصویر نمایه در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و Play Pass را برای شروع انتخاب کنید. پس از آن، دستورالعمل‌های روی صفحه از کاربر می‌خواهد بدون پرداخت هزینه مشترک این سرویس شوند، فقط مطمئن شوید که قبل از پایان دوره آزمایشی اشتراک خود را لغو کرده‌اید تا از پرداخت هزینه ماه بعد جلوگیری کنید.

کاربران همچنین می‌توانند یک گروه خانواده راه‌اندازی کنند تا اشتراک را با حداکثر پنج نفر دیگر به اشتراک بگذارند. این کار با باز کردن برنامه فروشگاه Google Play، ضربه زدن روی عکس نمایه، رفتن به تنظیمات و انتخاب خانواده انجام می شود. سپس باید گزینه ای برای ‘ثبت نام برای آرشیو خانوادگی’ به وجود آورد، که در صورت انتخاب، اعلان های بیشتری برای دنبال کردن ارائه می دهد.

Google Play Pass در ابتدا در سپتامبر ۲۰۱۹ معرفی شد و عملکردی مشابه Apple Arcade یا PC Game Pass داشت که با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه، تمامی عناوین و نرم افزارهای بازی برای دانلود رایگان در اختیار کاربران قرار می گرفت.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!