TaskCrunch

با نصب اپلیکیشنی ساده بر اسمارت فون خود می توانید به مدیریت کارها و امور روزانه خود بپردازید.
اپلیکیشن های متنوعی تولید و روانه بازار فناوری می شوند تا بتوانند نیاز کاربران را تامین کنند. یکی از برنامه هایی که تاکنون به شکل های مختلفی عرضه شده و همچنان با استقبال مخاطبان مواجه می شود، اپلیکیشن هایی برای مدیریت کارهای روزمره است زیرا کاربران امروزی با حجم عظیمی از فعالیت ها مواجه هستند که گاهی اوقات انجام بعضی از آنها را فراموش می کنند.

برنامه جدیدی با نام TaskCrunch عرضه شده که به کاربرانش اجازه می دهد فعالیت های روزمره خود را به شکلی دقیق و منظم مدیریت کرده و زمانبندی کنند. امروزه کاربران به دلیل تعدد فعالیت هایشان گاهی در زمان بندی صحیح کارهایشان با مشکل مواجه می شوند.

پیش از این نیز برنامه هایی مانند ToDoList تولید و روانه بازار فناوری شده بودند که کاربران با نصب چنین برنامه هایی می توانستند از یادآوری فعالیت های روزمره خود بهره مند شوند. برنامه هایی که به شکل یادآور فعالیت های روزمره عرضه می شوند، توانسته اند نگاه کاربران بسیاری را به خود جلب کنند.

اما برنامه های دیگری مانند TaskCrunch کمی پا را فراتر نهاده و موفق تر عمل کرده اند. این برنامه تنها برای پلتفورم های ویندوزفون بوده و به کاربرانش اجازه می دهد از ثبت و زمانبندی کارهای روزمره شان برخوردار شوند. کاربران با نصب این برنامه می توانند به مدیریت فعالیت های روزمره خود بپردازند.

کاربران پس از نصب این برنامه نیازمند ثبت نام و همینطور دریافت اکانت کاربری هستند تا این برنامه بتواند خود را با سرورهای اصلی هماهنگ کند. فضای کار با این اپلیکیشن بسیار ساده بوده و تم های متنوعی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. کاربران با ورود به صفحه اصلی این برنامه با چندین گروه پیش فرض مواجه می شوند که می توانند فعالیت های خود را بر این اساس طبقه بندی کنند. برای مثال ، نمایش فعالیت ها به صورت روزانه، هفتگی ، ماهانه یا …Todoist-Android-App

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار + 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!