برگزاری نشست مجازی استحاله شخصیت رستم در ادبیات حماسی، فردا ۱۰ نوامبر

توریست مالزی – نشست مجازی «استحاله شخصیت رستم در ادبیات حماسی و فرهنگ عامه – تقابل هویت ملی و هویت دینی» (۱۹ آبان‌ماه) به همت رایزنی فرهنگی در کوالالامپور...
توریست مالزی – نشست مجازی «استحاله شخصیت رستم در ادبیات حماسی و فرهنگ عامه – تقابل هویت ملی و هویت دینی» (۱۹ آبان‌ماه) به همت رایزنی فرهنگی در کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات، به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور مالزی، دومین نشست از سلسله نشست‌های علمی، فرهنگی و هنری ویژه اساتید، دانشجویان و محققان و پژوهشگران شاهنامه پژوه فارسی زبان برگزار می‌شود.

این نشست به موضوع «استحاله شخصیت رستم در ادبیات حماسی و فرهنگ عامه – تقابل هویت ملی و هویت دینی» اختصاص یافته است و توسط امیرحسین ذکرگو استاد، پژوهشگر و نویسنده بنام در حوزه هنرهای شرق ارایه می‌شود.

این نشست علمی، فرهنگی و ادبی روز چهارشنبه (۱۹ آبان‌ماه) ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰(وقت مالزی) و ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵(وقت ایران) در بستر زوم به نشانی اینترنتی https://us02web.zoom.us/j/84802266614?pwd=SWh1VlRHUFdUTEFkNG10Rkg3b0s5dz09 برگزار خواهد شد.

همچنین، از طریق صفحه فیسبوک نمایندگی نیز به آدرس https://www.facebook.com/kualalumpur.Icro در دسترس علاقه‌مندان است.

بخش دوم این موضوع در نشست علمی سوم تحت عنوان «استحاله شخصیت رستم در ادبیات حماسی و فرهنگ عامه – آشتی هویت ملی و هویت دینی» ارایه می‌شود.

گفتنی است؛ این نمایندگی سلسله نشست‌های علمی را با موضوعات شاخص و بدیع در عرصه‌های فرهنگ و ادب و هنر با ارایه اساتید فرهیخته ایرانی مقیم مالزی برای شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی کرده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

بیست − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!