بهترین دوره‌های آنلاین آموزشی را پیدا کنید

توریست مالزی – پلت‌فرم آنلاین «کلس سنترال» به شما کمک می‌کند بهترین دوره‌های آموزشی را در برترین دانشگاه‌ها پیدا کنید. به گزارش خبرگزاری آنا، سایت کلس سنترال دات کام...
توریست مالزی – پلت‌فرم آنلاین «کلس سنترال» به شما کمک می‌کند بهترین دوره‌های آموزشی را در برترین دانشگاه‌ها پیدا کنید.
به گزارش خبرگزاری آنا، سایت کلس سنترال دات کام یک ابزار آنلاین اکتشافی است که دانشجویان مهندسی می‌توانند بهترین استفاده را از آن بکنند. ایده ساخت این پلت‌فرم آموزشی، کمک به دانشجویان برای پیدا کردن بهترین دروس آنلاین مناسب با علاقه و نیاز آنهاست. کاربران در این سایت می‌توانند بهترین محتوای آنلاین آموزشی را از دانشگاه‌های مشهور جهان مانند استنفورد، ام‌آی‌تی و هاروارد پیدا کنند.
کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین در رشته‌های علوم کامپیوتری، کسب‌وکار، علوم انسانی، علوم داده، هنر و طراحی، مهندسی، بهداشت و درمان، ریاضی، علوم، آموزش و تحصیلات و برنامه‌نویسی در این پلت‌فرم وجود دارند.
کلس سنترال دوره‌های آموزشی باکیفیت ارائه می‌کند که دانشجویان بازبینی شده است. این امر به کاربران کمک می‌کند تا آگاهانه‌تر و راحت‌تر درباره آموزش آنلاین تصمیم بگیرند. رابط کاربری ساده این پلت‌فرم آموزشی به ۴ میلیون نفر کاربر کمک کرده است تا دوره‌های آنلاین را با موفقیت بگذرانند. کلس سنترال دومین منبع بزرگ در ترافیک ارجاعی به کورسرا را دارد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!