بیمارستان پانتای کوالالامپور (Pantai Hospital Kuala Lumpur)

توریست مالزی- بیمارستانهای پانتای و گلنیگل (Gleneagles) در سال ۱۹۷۴ در منطقه دنج و مسکونی بنگسر تاسیس شده است. این بیمارستان دومین بیمارستان خصوصی در مالزی است که جایزه...
توریست مالزی- بیمارستانهای پانتای و گلنیگل (Gleneagles) در سال ۱۹۷۴ در منطقه دنج و مسکونی بنگسر تاسیس شده است. این بیمارستان دومین بیمارستان خصوصی در مالزی است که جایزه ویژه رسمی کمیسیون بین المللی (JCI)  را برای دومین دوره متوالی برنده شده است.

این مرکزتخصصی پزشکی بسیار مورد توجه بیماران سرطانی، مشکلات قلبی، استخوانی و دست، ستون فقرات، همچنین میکرو جراحی ها است. این مرکز با ۳۳۱ تخت و یک تیم متشکل از۲۰۰ مشاور، متخصص و پزشک مشغول خدمت رسانی به بیماران محلی و خارجی است. در حال حاضر واحد سرطان بیمارستان به عنوان اولین مرکز فوق تخصص پرتودرمانی شناخته شده است که که با دوز پایین تر و زمان درمان کوتاهتر برای بیماران مبتلا به سرطان فعالیت می کند.

بیمارستان برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ مرکز بین المللی  وارد اند لانچ (Ward & Lounge) خود را با توجه به مراجعان خارجی  راه اندازی کرد. در این مرکز، امکانات و خدماتی که در هتل های ۵ ستاره ارائه می شود، برای بیماران خارجی و مهاجران اختصاص یافته است.

گروه پانتای، یک شبکه گسترده بیمارستانی و خدمات پزشکی در سراسر مالزی هست و مقصد اصلی برای گردشگری پزشکی با قیمت هایی مناسب در مقایسه با ایالات متحده، اروپا، استرالیا و هنگ کنگ است.

Address:  Jalan Bukit Pantai, 59100 Kuala Lumpur


Website:  www.pantai.com.my


پاسخی ارسال کنید

*

*

ده + پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!