دریاچه تی تی وانگسا Titiwangsa Lake

توریست مالزی – این دریاچه‌ی مصنوعی دارای طولانی‌ترین مسیر قایقرانی در آسیای جنوب شرقی‌ست. قایق‌سواری بر روی دریاچه‌ی آرام «تی‌تی‌وانگسا» با چشم‌انداز زیبایش فرصت مناسبی‌ست برای علاقمندان به تفریحات...
توریست مالزی – این دریاچه‌ی مصنوعی دارای طولانی‌ترین مسیر قایقرانی در آسیای جنوب شرقی‌ست. قایق‌سواری بر روی دریاچه‌ی آرام «تی‌تی‌وانگسا» با چشم‌انداز زیبایش فرصت مناسبی‌ست برای علاقمندان به تفریحات آرامش‌بخش.
در حاشیه‌ی این دریاچه محوطه‌های ویژه‌ای جهت تمرینات ورزشی و زمین بازی کودکان در نظر گرفته شده‌است. علاوه بر این می‌توانید از بلندترین چرخ‌و‌فلک مالزی که درست کنار دریاچه ساخته شده‌است نیز استفاده کنید. از بالای این چرخ‌و‌فلک که «چشم مالزی» نام دارد تمام کوالالامپور و اطرافش دیده می‌شود. این چرخ و فلک با ارتفاع ۶۰ متری و دارای ۴۲ واگن و کاملا پوشیده و دارای تهویه هوا نیز می باشد.
این چرخ و فلک به بازدیدکنندگان اجازه میدهد تا ۳۶۰ درجه از کوالالامپور را تا شعاع ۲۰ کیلومتر به صورت پانوراما تماشا کنند این محیط شامل KL Tower ، Istana Budaya ،Petronas Twin Towers می باشد همچنین این چرخ و فلک برای هر یک از بازدیدکندگان که بلیط تهیه مینمایند ۱۲ دقیقه و ۴ دور میچرخد. از این چرخ و فلک فقط درتعطیلات آخر هفته می توان استفاده کرد. این چرخ و فلک در ۶ ژانویه سال ۲۰۰۷ ، توسط نخست وزیر مالزی افتتاح شد. بزرگترین ساختمان این پارک مرکز فرهنگی و هنری است که گالری و تئاتر هایی در این ساختمان برگزار می شود.
از خصوصیات این پارک می توان به محیط زیبا و سر سبز آن اشاره کرد که دور تا دور این دریاچه صندلی و آلاچیق هایی برای استراحت قرار دارد دریاچه تی تی وانگسا یک دریاچه تفریحی و قایق سواری در کنار یک پارک در مرکز شهر کوالالامپور است و نمای خوبی به ساختمانهای زیبای شهر و برج های دو قلو و سایرشهر دارد. این پارک تفریحی و دریاچه زیبا برنامه رقص نوری زیبا نیز دارد که برنامه اجرای آن در سایت پارک اعلام می شود.

آدرس دریاچه:
Taman Tasik Titiwangsa, 53200 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysia

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

دوازده − 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!