رستوران نوبو (Nobu Kuala Lumpur)

رستوران ژاپنی نوبو دارای نشان ستاره میشلین (Michelin Starred) بوده و در دنیای سوشی, ساشیمی و تمپورا بی رقیب است.
رستوران ژاپنی نوبو دارای نشان ستاره میشلین (Michelin Starred) بوده و در دنیای سوشی, ساشیمی و تمپورا بی رقیب است.

این رستوران زنجیره ای مشهور که رابرت دنیرو( بازیگرمعروف هالیوود) ازسرمایه گذاران آن است, در سال ۱۹۹۴ در نیویورک تاسیس شد. سرآشپز معروف نوبو ماتسوشیا (Nobu Matsuhisa) موسس این رستوران و شرکایش توانستند به سرعت به شهرتی جهانی دست یافته و بیش از ۲۸ شعبه درگرانقیمت ترین هتل ها و خیابان های معروف دنیا افتتاح کنند.

رستوران نوبو شعبه کوالالامپور اولین رستوران جنوب شرق آسیا است که دارای نمای فوق العاده ۳۶۰ درجه (ازافق شهر کوالالامپور) است.

این رستوران دارای یک آشپزخانه اپن, سوشی بار و یک سالن غذا خوری وسیع است که به یک بار زیبا(lounge & bar) منتهی میشود و به همین دلیل این رستوران میتواند در هر زمان پذیرای مشتریان زیادی تا سقف ۲۵۰ نفر باشد.

دکوراسیون داخلی رستوران شیک و مد روز است با چوبکاری ها و مبلمان قهوه ای روشن و پنجره های شیشه ای بلند که از زمین تا سقف رستوران را در بر میگیرند.

این رستوران که درطبقه ۵۶ام برج پتروناس ۳ (۳ Menara Petronas)  واقع شده است چشم انداز زیبایی از برج های دوقلو دارد و به لطف نورملایم درون رستوران, رنگ بژ دکورداخلی وگلدان های سبز تزیینی, فضای بسیار آرامش بخش و دل انگیزی را برای صرف غذا بوجود می آورد.

غذای نوبو منحصربفرد است زیرا سادگی آشپزی شرقی را با ادویه های بینظیر آمریکای مرکزی ( بخصوص ادویه های کشور پرو) آمیخته است. منوی جالب و مدرن این رستوران شامل بیش از ۴۰ غذای متنوع سرد و گرم است که در آن ها ماهی ماده اصلی به شمار میرود.

از غذاهای معروف و ویژه ی این رستوران می توان به  ToroTartar (شامل ماهی تن و خاویار به همراه واسابی), Carpaccio Octopus ( اختاپوس ورقه شده در بستری از سبزیجات ترد و فلفل چیلی)

New-style Salmon Sashimi(برش های سالمون در سس زیتون و بهمراه زنجبیل و سس کنجد)

Chilean sea bass red jalapeño miso (ماهی خاردار ورقه شده با فلفل چیلی و ادویه شیرین میسو) اشاره کرد.

برای مشتریان ماجراجو و تنوع طلب, رستوران نوبو منوی مخصوص سرآشپز یا Omakase را پیشنهاد میکند که شامل چندین ست از غذاهای متنوع با طعم های جدید است که بنا به ذائقه مشتریان توسط سرآشپز تهیه میشود.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت این رستوران http://www.noburestaurants.com مراجعه فرمایید.

nobunobu2nobu3nobu+KL+2nobu4

پاسخی ارسال کنید

*

*

هجده − پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!