رستوران din tai fung

توریست مالزی – بوکیت بینتانگ محله‌ای که شب‌های شاد و سرزنده‌ای دارد و شما می‌توانید شام خود را در فضای شاد و سرزنده این محله نوش‌جان کنید. به‌طور کلی...
توریست مالزی – بوکیت بینتانگ محله‌ای که شب‌های شاد و سرزنده‌ای دارد و شما می‌توانید شام خود را در فضای شاد و سرزنده این محله نوش‌جان کنید.
به‌طور کلی رستوران‌های این محله خوب است و مرکز تجاری بزرگی مثل پاویلیون در قلب آن واقع شده که با بخش غذا (فودکورت) جذابش می‌تواند پاسخگوی هر سلیقه‌ای باشد. در مجتمع تجاری پاویلیون، رستورانی با نام «دین تای فانگ» وجود دارد؛ رستوران زنجیره‌ای که از چین متولد شده و حالا غذای آسیایی و به‌طور دقیق‌تر چینی را در ۱۰ رستوران خود در دنیا عرضه می‌کند.
در این رستوران با منوی مفصلش شما می‌توانید انواع کوفته‌های چینی، نودل، برنج سرخ شده و غذاهای دیگر را تجربه کنید. مرغ، گوشت و سبزیجات بخش اصلی منو را تشکیل می‌دهند و هیچ مشکلی در انتخاب نخواهید داشت.
خوردن کوفته بخارپز شده در ظرف مخصوص و با چاپ استیک، تجربه هیجان‌انگیزی است که از دست ندهید. برای دسر هم جای بگذارید. کیک هزارلای چینی طعم منحصر به فردی دارد. این رستوران از سحر تا نیمه شب آماده میزبانی است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!