معبد غاری Chin Swee

توریست مالزی – این معبد در دامنه‌های صخره‌ای در نزدیکی قله ریزورت‌های مرتفع Genting قرار دارد و یک مکان مقدس برای پیروان آیین بودا و الهه بخشش است. سنت‌ها...
توریست مالزی – این معبد در دامنه‌های صخره‌ای در نزدیکی قله ریزورت‌های مرتفع Genting قرار دارد و یک مکان مقدس برای پیروان آیین بودا و الهه بخشش است.
سنت‌ها و اعتقادات چینی را می‌توانید در این معبد مذهبی از نزدیک تماشا کنید و با آن آشنا شوید. یک پاگودای ۹ طبقه‌ای نمادین وجود دارد که با ده هزار لامپ کوچک روشن می‌شده است که امروزه ۲ هزارتای آن باقی مانده است. این لامپ‌ها و تندیس‌های کوچک بودا توسط پیروان و زائران، در این پاگودا نصب شده است.
در سکوی بازدید می‌توانید چشم‌اندازهای بسیار زیبایی از ارتفاعات Genting را ببینید و از وزش نسیم خنک و ملایم، لذت ببرید.
پیروان این آیین از کشورهای مختلفی برای زیارت به این معبد سفر می‌کنند. از سنگاپور و تایوان و ویتنام گرفته تا چین و تایلند و اندونزی، مردم از کشورهای اطراف و سراسر دنیا به آن سر می‌زنند. این معبد به طور رسمی در سال ۱۹۹۴ افتتاح شده است. ساخت آن به‌خاطر موقعیت جغرافیایی آن و قرار گرفتن در صخره‌ها، کار سختی بود و با ماشین‌آلات مدرن، امکان‌پذیر نبود. در مجموع، ساخت آن ۱۸ سال طول کشیده است.
با وجود سختی مراحل ساخت این معبد و قرار گرفتن در یک موقعیت جغرافیایی خاص و استفاده کردن از ابزارها و روش‌های دستی، در طول دوره ساخت، هیچ حادثه‌ای که مرتبط با کار کردن در این شرایط سخت باشد، گزارش نشده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده + 15 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!