کوالا سلانگور؛ آبشارهای لپو (Lepoh Falls)

توریست مالزی – آبشار لپو، آبشاری کوچک اما زیبا در تپه‌های هولو لنگات (Hulu Langat)، در نزدیکی گونانگ نوآنگ پنهان شده است. از کوالالامپور با یک سواری کوتاه جاده‌ای...
توریست مالزی – آبشار لپو، آبشاری کوچک اما زیبا در تپه‌های هولو لنگات (Hulu Langat)، در نزدیکی گونانگ نوآنگ پنهان شده است. از کوالالامپور با یک سواری کوتاه جاده‌ای می‌توانید به اینجا برسید. مناظر دهکده‌های مالزیایی عجیب و جالب در طول مسیر و تماشای این که چگونه روند زندگی از یک شهر پر جنب‌و‌جوش تا روستاهای دنج، آرام می‌شود، برای برخی از افراد بسیار لذت‌بخش و آرامش‌بخش است.

آبشارهای لپو برای آب سرد کوهستانی مشهور هستند که از جریان‌های مختلف آن به‌سمت پایین سرازیر می‌شوند. دو جریان این آبشار، یک سرسره آبی طبیعی فوق‌العاده را به‌سمت استخر فرح‌بخشی ایجاد کرده‌اند که برای رسیدن به آن حدود دو ساعت باید پیاده‌روی کنید.

اکثر گردشگرانی که به دیدن این آبشار می‌آیند، مردم ساکن در نزدیکی آنجا هستند و گاهی هم گروه‌هایی از سر اتفاق گذرشان به این منطقه طبیعی مسحورکننده می‌افتد؛ بنابراین برای پیداکردن محلی مناسب برای پیک‌نیک کمی زودتر به آنجا بروید. همچنین به یاد داشته باشید که پس از اتمام گشت‌و‌گذارتان، آن محدوده را تمیز کنید، زیرا این آبشار یک منطقه آزاد است و هیچ ارگان دولتی از آن نگه‌داری و مراقبت نمی‌کند.

آدرس: Lepoh Waterfalls, Hulu Langat, Selangor, Malaysia

پاسخی ارسال کنید

*

*

ده − هفت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!