گردشگرانی که وارد تایلند می شوند باید حداقل ۱۹۹۲ رینگیت پول نقد داشته باشند

توریست مالری، به گردشگران توصیه می شود برای ورود به تایلند حداقل ۱۹۹۲ رینگیت پول نقد همراه داشته باشند. به گزارش استار، این مقررات برای همه گردشگران خارجی بدون...
توریست مالری، به گردشگران توصیه می شود برای ورود به تایلند حداقل ۱۹۹۲ رینگیت پول نقد همراه داشته باشند.

به گزارش استار، این مقررات برای همه گردشگران خارجی بدون در نظر گرفتن کشور مبدا که به تایلند وارد می شوند، اعمال می شود. بازدیدکنندگان باید پاسپورت با مدت اعتبار شش ماه، بلیط رفت و برگشت و مدرک اقامت نشان دهند.

در نهایت، بازدیدکنندگان باید در طول اقامت خود در تایلند با آوردن پول نقد کافی به کشور، مدرکی مبنی بر توانایی مالی خود نشان دهند. «سازمان مهاجرت تایلند به طور مشخص اشاره ای نکرد که بازدیدکنندگان چقدر پول باید بیاورند، اما بر اساس گفته یک منبع موثق، حداقل ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ بات برای هر نفر است. عدم رعایت به معنای نقض قانون مهاجرت B.E. 2522 (1979) بوده و افسران مهاجرت مجاز به جلوگیری از ورود گردشگران به تایلند هستند.

این قانون برای همه گردشگران از سراسر جهان است اما برای همه اجرا نمی شود. افسران مهاجرت گاهی اوقات یک بررسی تصادفی انجام می دهند، اما از گردشگران خواسته می شود تا از این سیاست برای اطمینان از ورود به تایلند پیروی کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!