Duolingo

مهم نیست که شما مبتدی هستید و میخواهید یک زبان کاملا جدید را یاد بگیرید و یا حرفه ای هستید و فقط قصد دارید مهارت های زبانی خود را تقویت کنید; اپلیکیشن "دو لینگو " از طریق روش های آموزشی نوین و جذاب شما را در رسیدن به هدفتان کمک می کند.
“دو لینگو ” در زمره محبوب ترین نرم افزار ها برای یادگیری زبان قرار دارد و در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ به عنوان اپلیکیشن “انتخاب ویراستاران” و “بهترین بهترین ها” انتخاب شده است.

مهم نیست که شما مبتدی هستید و میخواهید یک زبان کاملا جدید را یاد بگیرید و یا حرفه ای هستید و فقط قصد دارید مهارت های زبانی خود را تقویت کنید; اپلیکیشن “دو لینگو ” از طریق روش های آموزشی نوین و جذاب شما را در رسیدن به هدفتان کمک می کند.

این اپلیکیشن شامل ۱۳ دوره آموزشی مختلف است که افراد از طریق آن میتوانند زبان هایی مانند اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی و سوئدی را به شیوه ای سرگرم کننده و آسان بیاموزند.

برای استفاده از این اپلیکیشن و یادگیری یک زبان جدید کافی است برای خود یک پروفایل بسازید و در آن زبان مورد علاقه خود را انتخاب نمایید, اهداف هفتگی خود را تعیین نموده و شروع کنید !

هر دوره آموزشی از ماژول های متعددی تشکیل شده است که با هم مهارت های مختلف زبانی را تقویت می کنند. این اپلیکیشن ترتیب انجام ماژول ها را مشخص می کند : ماژول ها (و همچنین درس های جدید) زمانی فعال می شوند که کاربران قبلی ها را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند.

در هر درس واژگان جدید همراه با تصاویر و نشان دادن نکات دستوری مربوط به آنها آموزش داده می شوند. معمولا در تمرینات آخر هر درس از کاربران خواسته میشود تا آنچه را که میشنوند تایپ کنند یا با صدای بلند آنها را تلفظ کنند. ترجمه متن , پیدا کردن معادل کلمات و سئوالات ۴ گزینه ای نیز از دیگر روش های سنجش یادگیری هر درس می باشند.

یکی از آخرین امکانات اضافه شده به این نرم افزار, یک نوار نمایش است که از ۰ تا ۱۰۰٪ را در بر میگیرد و میزان پیشرفت در هر ماژول را نشان می دهد. هنگامی که کاربر یک ماژول را تمام می کند این نوار نشان می دهد که درصد موفقیت او در یادگیری چقدر بوده است : طبیعتا اگر کاربر درس را بخوبی فرا گرفته باشد نوارکامل خواهد بود !

این اپلیکیشن به دلیل قابلیت های فوق العاده آن در مدارس نیزاستفاده می شود. به عنوان مثال، “دو لینگو ” در مدارس عمومی کاستاریکا و گواتمالا به عنوان یک پروژه آزمایشی (تحت نظارت دولت) استفاده می شود.

در ژانویه ۲۰۱۵، “دو لینگو ” ورژن جدیدی به نام “دو لینگو برای مدارس ” را ارائه کرد که به معلمان کمک می کند تا از میزان پیشرفت و نقاط ضعف و قوت دانش آموزان در هر یک از مهارت های زبانی آگاه شوند و بر این اساس بتوانند روش تدریس خود را بهینه سازی نمایند.

مزایای استفاده از این اپلیکیشن:

– برنامه ای کاملا رایگان, بدون هزینه های جنبی و بدون هیچگونه تبلیغات !
– آموزش زبان به شیوه های جذاب, موثر و سریع
– آموزش زبان در قالب درس های کوتاه و سنجش مهارت های بیانی, شنیداری و نوشتاری در پایان هر درس
– اعطای نشان ویژه پس از اتمام هر ماژول و امکان سنجش میزان پیشرفت در یادگیری زبان
– استفاده ازروش های جالب برای تشویق مداوم کاربران در جهت یادگیری
– قابلیت نصب آسان بر روی کامپیوتر, موبایل و تبلت و امکان استفاده از آن در هر مکانی مانند اتوبوس، قطار، هواپیما….

مشخصات کلی:

قیمت : رایگان
سیستم عامل : IOS 7.0, اندروید, Windows 8
سازنده : Duolingo, Inc
حجم : ۲۲.۹ مگابایت

لینک دانلود اپلیکیشن Duolingo :
اندروید 
iOS

duolingo_progress Duolingo Duolingo_skills duolingo_iphone_best_apps_screens

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 + 19 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!