رزرو صندلی های رایگان ایر ایشیا از ۹ تا ۱۷ آوریل

توریست مالزی – هواپیمایی ارزان قیمت، AirAsia صندلی‌های رایگان را برای پروازهای داخلی و خارجی از طریق اپلیکیشن airasia Super ارائه می‌دهد. این صندلی‌ها برای رزرو از ۹ تا...
توریست مالزی – هواپیمایی ارزان قیمت، AirAsia صندلی‌های رایگان را برای پروازهای داخلی و خارجی از طریق اپلیکیشن airasia Super ارائه می‌دهد. این صندلی‌ها برای رزرو از ۹ تا ۱۷ آوریل ۲۰۲۲ برای سفرهای ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۲ تا ۲۵ مارچ ۲۰۲۳ در دسترس هستند.

به گزارش استار، این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای اعلام کرد مقاصد داخلی شامل پنانگ، آلوراستار، جوهور باهرو، کوتا کینابالو، کوچینگ و سیبو، و مقاصد بین المللی شامل سنگاپور، پوکت، مدان، جاکارتا، بانکوک، هوشی مین سیتی و سیم ریپ است.

قیمت تمام شده به مقصدهای داخلی از ۲۳ رینگیت برای بلیط های یک طرفه است، در حالی که پروازهای یک طرفه بین المللی از ۶۹ رینگیت شروع می شوند.

برای برنامه ریزی تعطیلات خود، روی نماد ‘پروازها’ در برنامه airasia Super کلیک کنید. کاربران Super App همچنین می توانند با کلیک بر روی گزینه در هنگام پرداخت، با امتیاز airasia خود پرداخت کنند.

مای یین تان، مدیر ارشد بازرگانی گفت: به دنبال بازگشایی اخیر مرزهای مالزی در تاریخ ۱ آوریل و همچنین مرزهای کشورهای همسایه آسه آن، افزایش شدید تقاضا برای پروازهای داخلی و خارجی در تمامی سکوهای ایرآسیا وجود داشته است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!