مرکز خرید میتسویی اوت لت (Mitsui Outlet Park KLIA)

میتسویی اوت لت پارک بزرگترین مرکز خرید درناحیه جنوب شرقی آسیا است که با همکاری شرکت توسعه و سرمایه گزاری MFMA ژاپن و فرودگاه بین المللی کوالالامپور ساخته شده است.
میتسویی اوت لت پارک بزرگترین مرکز خرید درناحیه جنوب شرقی آسیا است که با همکاری شرکت توسعه و سرمایه گزاری MFMA ژاپن و فرودگاه بین المللی کوالالامپور ساخته شده است. این مرکزخرید عظیم که درشش کیلومتری فرودگاه KLIA قرار دارد, دارای وسعتی معادل ۴۴ هزار هکتار است که ۲۵۰ مغازه و فروشگاه مختلف را در بر میگیرد. فاز اول این پروژه عظیم در ۳۰ می ۲۰۱۵ به بهره برداری رسیده است و فازهای تکمیلی آن در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱ به اتمام خواهد رسید.

این مرکز خرید بر اساس طرح و ایده “دهکده بهشتی” یا Paradise Village و با الهام گرفتن از اصول معماری ژاپنی ‘نان اسکیل’ پایه ریزی شده است. این طرح شامل چهار بخش اصلی : میدان آفتاب, مسیر Pier ,مسیر ساحلی و پلازای گرمسیری می باشد که هرکدام ویژگی های معماری خاص خود را دارند بطور مثال میدان آفتاب یکی فضای سرپوشیده لوکس است که روشنایی آن از طریق سقف شیشه ای بزرگ و زیبای آن تامین میشود حال آنکه پلازای گرمسیری فضایی شبیه به سواحل استوایی است که با درختان سرسبز گرمسیری آراسته شده است و محیطی آرامش بخش برای خرید و استراحت را فراهم می آورد.

بیش از ۲۳۰ برند معروف بین المللی در این مرکز خرید محصولات خود را به نمایش گذاشته اند و بازدیدکنندگان و توریست ها میتوانند انواع پوشاک کودکان, کالا و لباس ورزشی, وسایل دکوری, کیف, کفش و لباس های زنانه و مردانه مارکدار و مد روز را با تخفیف های ۳۰ تا ۷۰ درصدی از این اوت لت خریداری نمایند. این اوت لت همچنین شامل فودکرت های بزرگ و رستوران های متعددی است که انواع خوراکی های متنوع از سراسر دنیا مانندغذاهای آلمانی, ایتالیایی, مکزیکی, تایلندی, ژاپنی و چینی را به مشتریان ارائه می دهند.

یکی از قسمت های جالب و دیدنی این مرکز خرید ‘ ژاپن اونیو’ نام دارد که بازدیدکنندگان را با فرهنگ اصیل ژاپنی مانند غذاهای سنتی, صنایع دستی و محصولات مختلف این کشور آشنا میکند. اولین شعبه رستوران معروف ‘سوشی مارو’ در مالزی بزودی در این مکان افتتاح خواهد شد. همچنین در کافی شاپ ‘ ‘ Wa Café افراد میتوانند با مراسم صرف چای به شیوه سنتی ژاپنی آشنا شوند.

این اوت لت دارای امکانات متعددی نظیر خدمات بانکی، محل نگهداری از اطفال, مرکز درمانی و خدمات ویلچر و پارکینگ مخصوص معلولین می باشد. همچنین برای سهولت دسترسی به این مرکز خرید, اتوبوس های ویژه ای تدارک دیده شده اند که مسافران و مشتریان را از فرودگاه KLIA1 و ۲ و همچنین از مناطق ایپوه و گنتینگ به این اوت لت می آورند.
مرکزخرید میتسویی برای رفاه حال مسافران امکاناتی مانند برد های اعلام اطلاعات پرواز, باجه های ‘چک این’ و محل امانات برای نگهداری رایگان چمدان ها را در نظر گرفته است که به آنها کمک میکند در فرصت کم خود, خریدی آسان و دلپذیر را تجربه نمایند.

افتتاح این اوت لت عظیم بخشی از پروژه KLIA Aeropolis است که توسط فرودگاه بین المللی کوالالامپور به اجرا درمی آید و هدف نهایی آن رشد و گسترش منطقه سپانگ به شهری فرودگاهی در آینده ای نزدیک می باشد.
شرکت میتسویی در حال حاضر ۱۲ شعبه اوت لت در ژاپن و یک شعبه در چین دارد که اوت لت جدید مالزی از تمامی شعب دیگرآن بزرگتر و وسیع تر است.

آدرس وب سایت :www.mitsuioutletparkklia.com.my
آدرس :Persiaran Komersial,64000 KLIA,Selangor Darul Ehsan
ساعات کاری : ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

Mitsui-Outlet-Park-KLIAmitsui outlet park @ klia_02_965874Mitsui-Outlet-Park-KLIA-artist-impressionMitsui-Outlet-Park-KLIA2

پاسخی ارسال کنید

*

*

شانزده − 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!