موزه Wonderfood

توریست مالزی – پنانگ از زیباترین و معروف‌ترین شهرهای مالزی به شمار می‌رود. در این موزه، شاهد نگاهی عمیق به فرهنگ غذایی مالزی و تقابل و تلفیق غذاهای اصیل...
توریست مالزی – پنانگ از زیباترین و معروف‌ترین شهرهای مالزی به شمار می‌رود. در این موزه، شاهد نگاهی عمیق به فرهنگ غذایی مالزی و تقابل و تلفیق غذاهای اصیل با فست فودها و همچنبن عادات خوب و بد غذایی هستیم.

هنر ژاپنی‌ها در همانند سازی غذا برای نشان‌ دادن غذاهای محبوب پنانگ و مالزی در گذشته در این موزه به نمایش گذاشته شده است. هرچند که شما نمی‌توانید این غذاها را امتحان کنید، اما بازدید از آن‌ها شما را سرگرم می‌کند. تماشای نمایشگاه رنگی از انواع غذاهای سنتی بسیار لذت بخش است.

موزه غذاهای شگفت انگیز از سه قسمت به نام Wow zone و Education zone و Info zone تشکیل شده است. در هر یک از سالن‌ها کاری متفاوت انجام می‌گیرد. هریک از این سالن‌ها هدف خاصی دارند. قسمت اطلاعات موزه، به شما آگاهی‌های لازم را می.دهد.

مهم‌ترین بخش آن، گالری دوم است. در این قسمت عجایب و دیدنی‌های موزه را مشاهده خواهید کرد. سالن سوم مختص به بخش آموزش موزه است. همه‌ی مدل‌های غذا در این موزه، فاصله بسیار کمی با واقعیت دارند. هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ بعد از ظهر فرصت دیدن از این موزه شگفت‌انگیز را دارید.

پاسخی ارسال کنید

*

*

12 − چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!