رستوران یات کی (Yut Kee Restaurant)

توریست مالزی- این رستوران و قهوه خانه سنتی چینی در سال ۱۹۲۸ در جالان دنگ ونگی (Jalan Dang Wangi) در مرکز کوالالامپور شروع به کار کرد، اما پس از...
توریست مالزی- این رستوران و قهوه خانه سنتی چینی در سال ۱۹۲۸ در جالان دنگ ونگی (Jalan Dang Wangi) در مرکز کوالالامپور شروع به کار کرد، اما پس از ۸۴ سال مکان رستوران را در سال ۲۰۱۴  به یک مکان جدید در فاصله ۴۰۰ متری رستوران اصلی در جالان کامونتینگ (Jalan Kamunting) تغییر داد. با توجه به استقبالی که از این رستوران می شود، تغییرمکان حرکت بسیار مناسبی بوده است، در حال حاضر با فضای بیشتر قطعا می توان به مشتری های بیشتری سرویس ارایه داد.

در یات کی غذاهای وسترن و چینی سرو می شود. از محبوب ترین غذاهای منو اصلی چار سیو(char siew) به قیمت ۵.۵ رینگت، روتی باکر(roti bakar) و پورک بنس (pork buns) به قیمت ۷.۵ رینگت، هایننس پورک (Hainanese pork) و چیکن چاپس (chicken chops) به قیمت ۱۰ رینگت سرو می شود که قطعا غذاهایی است که با یک بار امتحان کردنشان، شما را به رستوران باز می گرداند.

سیب زمینی سرخ شده که همراه با هویج و سس قهوه ای وهمچنین نخود فرنگی و ذرت پخته شده سرو می شود، ازغذاهای پرطرفدار دیگر این رستوران است.

Opening Hours: 8:00 – ۱۷:۰۰ Tuesday – Sunday


Address: Jalan Kamunting, Off Jalan Dang Wangi, Bandaraya, Kuala Lumpur


پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج − پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!