Museum of Illusions موزه توهمات کوالالامپور

توریست مالزی – موزه توهمات کوالالامپور شبیه هیچ مکانی که قبلاً از آن بازدید کرده اید نیست. محتوای آموزشی و سرگرم کننده آن جوانان و پیران را به وجد...
توریست مالزی – موزه توهمات کوالالامپور شبیه هیچ مکانی که قبلاً از آن بازدید کرده اید نیست. محتوای آموزشی و سرگرم کننده آن جوانان و پیران را به وجد می آورد.اگر دنبال راهی برای گذراندن اوقاتی خوش با خانواده و دوستان خود هستید این موزه شما را به وجد می آورد.

به اندازه کافی شجاع باشید و وارد تونل گرداب شوید، جاذبه را به چالش بکشید، ببینید دوست یا شریک تان در مقابل چشمان شما رشد می کند یا کوچک می شود، در پیچ و خم آینه ها گم شوید، برای ناهار سر یک نفر را در سینی سرو کنید به سقف بروید و مطمئن شوید که از تجربیات خود در اتاق چرخشی عکس می گیرید.

به توهمات نوری و یا نصب شده نگاهی بیندازید. آنها تصور ما از جهانی است که گاهی بسیار مبهم است. به این مکان بروید و دنیای توهمات را کشف کنید. غیرممکن را تجربه کنید. و مطمئن شوید که دوربین را با خود همراه داشته باشید.

این مکان همجنین پذیرای جشن های تولد و مراسم شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت مراجعه کنید.

Museum Of Illusions Kuala Lumpur
Level 1, Ansa Hotel Kuala Lumpur, ( Between Fahrenheit 88 and Lot 10 Mall, 101, Jln Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur, Malaysia

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار + 9 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!